İstanbul’da 12 servis aracılığı ile tüm ilçe ve semtlere hizmet veren Protesisat, logar tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Firmamız tıkanan logar’ın açılması için son teknoloji cihazlar kullanılır. Tıkalı olan logar öncelikle koku sorunu ile ortaya çıkar ardından binadaki bazı dairelerde lavabo ve tuvalet gibi giderlerin taşması ile son bulur. Bu gibi durumlarda bireysel olarak yapılabilecek söz konusu bir müdahale yoktur mutlaka uzman firmamızdan destek almalısınız. 

logar açma

Logar Neden Tıkanır ?

Logarlar binaların önünde bulunan gider çukurlarıdır, buraya biriken atık giderler belediyenin kontrolünde olan kanalizasyonlara ulaşır, logarların tıkanmasında ki en büyük sebepler tuvaletlere atılan temizlik bezleri, ıslak mediller, kalitesiz suda erimeyen havlu peçeteler ve az rastlansa da plastik oyuncaklar sebebiyet vermektedir.

Logar Kapağı Yer Tespiti & Rögar Yeri Nasıl Bulunur ?

Logar kapakları zamanla üzerine atılan kum yada otlarla kaybolmuş olabilir. Firmamız söz konusu logar (rögar) ‘ın yerini cihazlar yardımı ile kısa sürede tespit edebilmektedir. Aynı şekilde yeri kaybolan su ve gider borularınıda kısa sürede nerede olduğunu tespit edebilmekteyiz. 

Logar Tıkanıklığı Açma 

Protesisat firmamız logarın yerini tespit eder, logar içindeki atık giderleri temizleyerek kanalizasyona ulaşmasını sağlar, tıkalı olan logarlar kameralı cihazlar yardımı ile görüntülenir tıkanıklık sebepleri gözle görülür şekilde sizlere raporlanır, akabinde tıkanıklığın nelerden kaynaklandığı açıkca size sunulmuş olur. İstanbul’da logar tıkanıklığı açan profesyonel bir firma arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

hizmetlerimiz: , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın