Pimaşlar, yemek artıkları, yanlışlıkla gidere kaçan temizlik bezleri, ıslak mendiller gibi çeşitli maddelerin gideri tıkaması ile pis suyun kanala ulaşmamasını sağlar, kendi başınıza yapabilecekleriniz kısıtlıdır ve geçici çözüm olacaktır. Belli başlı bazı kolay kendi başınıza yapabilceğiniz yöntemler mevcuttur.

Lavabo aç kullanabilirsiniz, sirkeli karbonat yine kullanabileceğiniz çözümler arasındadır. Ancak belirtmemiz gereken önemli bir ayrıntı söz konusudur. Pimaş giderleri yapacağınız herhangi bir müdahale sonrasında daha da çıkılmaz hale gelebilir, artık yemek ve pislikler tıkalı olan pimaşı daha da tıkayabilirler. 

pimaş gider açma

Elbette çözüm protesisat firmamızda. Tıkalı olan bölgeyi robot cihazlarla açarız, üstelik bu çalışma esnasında gider borularınız zarar görmez binanızda yada evinizde ki herhangi bir tadilat gerektirmez. Boru ve pimaş tıkanıklığı kısa sürede açtıktan sonra akabinde kameralı cihazlarla gider borularu kontrol edilir, boru ve pimaş giderlerinde bir eğrilik yada herhangi bir tıkanıklığı tekrarlayacak bir durum varmı kontrolü sağlanarak size rapor olarak sunulur, dileyen müşterilerimize kamera kayıt görüntüleri de verilebilmektedir.

 

Tıkanan pimaşlarınızın kalıcı olarak çözümünü sağlamak adına Protesisat firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Firmamız İstanbul’un tüm noktalarına servis sağlamakla birlikte aynı gün içinde sizlere destek sağlayabilmektedir. Profesyonel bir hizmet ve kalıcı bir çözüm arayışındaysanız firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

kamera pimaş açma

hizmetlerimiz: , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın