Tuvalet tıkanıklığı sebebiyle ziyaret ettiğiniz bu sayfamız da sizlere kendi başınıza yapabileceklerinizi ve durumun ciddiyetine göre servis hizmetimizden bahsetmiş olacağız.

Tuvalet tıkanmalarında yapılabileceğiniz basit işlemler aşağıda sıralanmıştır.

1. Çözüm : Lavabo aç gibi kimyasallarla açmayı denemek, bu çözüm için koruyucu eldiven kullanınız bu tür kimyasallar teninize zarar verebilir, dikkatle kullanınız, lavabo aç marketlerden temin edilebilir, lavabo aç paketinin hepsini tuvalet giderinize dökünüz ardından sıcak su dökerek bir müddet bekleyiniz, işe yaradıysa kısa süre içerisinde giderde biriken tıkalı alan açılacak atıklar gidecektir.

2. Çözüm : Pompa kullanmanız gerekecek, bir pomba edinmelisiniz, nalburlarda bulabilirsiniz, denemenizde fayda var.

3. Çözüm : 1 Metreden uzun bir telle, tuvalet giderinize müdahale edebilirsiniz, teli gidebildiği yere kadar ilerletin ardından açılma olacak mı bekleyip görün.

4. KESİN Çözüm : Protesisat firmamızı aramanız olacaktır, peki firmamızın yaptığı tıkanıklık açma işlemleri nelerdir. Firmamız öncelikle tıkalı olan giderleri tuvalet, lavabo, alaturka tuvalet, alafranga tuvalet yada bulaşık makinesi giderinin tıkalı olması bizim çalışmamaza mani değildir. Çelik raylı robot cihazlarla tıkanıklığa müdahale ederiz ve kısa sürede tıkalı olan yeri açarız, endişe etmenize gerek yok, tüm bu işlemlerde etrafa zarar verilmez kırma dökme gibi işlemlere yer verilmez.

istanbul tuvalet tıkandıklığı açma

Tıkanıklık açılmasıyla elbette işimiz bitmedi, bir sonraki aşama görüntülü kameralı cihazlarla pimaş borularınız incelenir ve resim ve video olarak kaydedilerek boruların içinde herhangi farklı bir sebep var mı görülmüş olunur.

Dilerseniz size bu görüntüler verilebilir sonrasında uzman ekibimiz sizlere rapor hazırlayarak gider borularınızın farklı bir problemi var mı size iletirler. Teknolojinin getirdiği bu ayrıcalıklardan faydalanmanızı isteriz, sık sık tıkanıklık yaşıyorsanız kameralı cihazlarla bu sorununuz garantili bir şekilde kökten çözüyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sunmaktayız. Garantili ve kaliteli bir çözüm arıyorsanız Protesisat firmamız ile iletişim kurunuz.

tuvalet tıkandı

 

Tuvalet Tıkanıklığını Nasıl Açıyoruz İzleyebilirsiniz.

hizmetlerimiz: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın